Kto sme

DPLenticular Ltd

Jediná Európska firma zameraná výhradne na podporu a predaj lentikulárnych plastových fólií a roliek Lenstar, DPLenticular Ltd (LPC Europe), ponúka zákazníkom už viac ako 20 ročné skúsenosti s prácou s lentikulárom najvyššej kvality. Výhodné umiestnenie vo Dublin i Antwerp (Belgicko) umožňuje rýchle dodávky kdekoľvek sa nachádzate, v Európe a či mimo nej.

DP   Lenticular 3D und animation business cardKeďže lentikulár sa stal všeobecne známym a dostupným, prišli sme na to, ze našich zákazníkov treba školiť o použití všetkých druhov lentikulárneho materiálu a taktiež tlačiarenského procesu. Teraz ponúkame školiaci program na našej webstránke, tak ako aj neustálu technickú a obchodnú podporu.
Všetky naše Lenstar lentikulárne produkty sú špeciálne upravené pre litho offset tlačiarne. Pre ponuku výnimočných tlačových rozlíšení, pracujeme s offset tlačiarňami, s čírou a stabilnou lentikulárnou fóliou a výsledky dosahujeme v optimálnej registrácii.

V prípade, že by ste radi dostali viacej informácií o DPLenticular Ltd, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

DPLenticular – LPC Europe – The Lenticular Plastic Company of Europe and the respective logos are registered trademarks of DPLenticular Ltd). All rights reserved.

  • Archív

  •  

    legomand_72_lpi Kiev Lavra Animation butterfly_lenticular_300px KIRAC CD cover Cameleon
DPLenticular